Kalo tek përmbajtja
Ok Reforma Pool

Çmimi i reformës së pishinës me dizajne moderne të petëzuar të përforcuar

Modelet moderne të pishinës: galeri me të gjitha fotot e gamës dhe modeleve të ngjyrave të astarit të përforcuar të pishinës CGT Alkor.

Çmimi i reformës së pishinës me dizajne moderne të petëzuar të përforcuar

Mësoni më shumë rreth…

riparim pishinash astar

Sistemi i rinovimit të pishinës i përdorur: Garancia e një lideri botëror

CGT është prodhuesi kryesor në botë i veshjeve të tilla si membrana PVC (Liner) për pishina.

Çmimi i reformës së pishinës me Pool Liner

Çarçafë të përforcuar për pishina

TË GJITHA INFO rreth çarçafëve të përforcuar për pishina CGT Alkor

Modelet e pishinës: Ngjyra për reformën tuaj me astar pishinash

Rinovoni pishinën tuaj me ngjyrën e astarit të përforcuar

astar ekskluziv i pishinës

Veshje ekskluzive për pishina

astar pishinë njëngjyrësh

Astar pishinash Unicolor

astar i përforcuar pllakë imitimi Elbe

Astar pllakash pishinë që nuk rrëshqet

plastikë hidroizoluese për pishina

Liner 3D: Pishinë me reliev natyral

Tendencat dhe faktorët që duhen marrë parasysh në dizajnet moderne të rinovimit të pishinave

dizajne pishinash

Tendencat dhe faktorët që duhen marrë parasysh në dizajnet e pishinave dhe kopshteve

Reforma e oborrit me pishinë

rinovim oborr spanjol me pishinë

Në Ok Reforma Piscina ne kujdesemi për estetikën, dizajnin e pishinës dhe mbi të gjitha që ju të jeni të kënaqur me përfundimet.

Si fillim, ne e dimë se sa e rëndësishme është për ju të investoni në një dizajn pishinë dhe kopshti që është plotësisht i personalizuar për shijen tuaj dhe që i përgjigjet plotësisht komplementit estetik të përshtatur me mjedisin tuaj, në mënyrë që të mund ta bëni realitet pishinën tuaj ideale. në shtëpinë tuaj. Për këtë arsye, ju do të gjeni këshilla dhe truke të shumta në reformimin e oborrit me pishinë.

PËRPARËSITË tona: Shumë më tepër se një rreshtim pishinash

garanci për reformën e pishinave

Hidroizolim i shpejtë dhe i pastër i pishinës suaj.

Numri 1 në Spanjë! Më shumë se 10.000 pishina të rinovuara në 10 vitet e fundit.

Përfitimet e hidroizolimit me astarin tonë të përforcuar të pishinës me saldim termik

Para së gjithash, duhet të përmendet se Veshja më e mirë për hidroizolim është ajo Çarçaf CGT Alkor i përforcuar për pishina, duke qenë se është rezultati më i mirë për ndërtimin dhe riparimin e pishinave të çdo forme apo madhësie.

pishina reformuese
pishina reformuese
 1. Rinovim i shpejtë: Një instalim i pastër dhe pa probleme për familjen tuaj.
 2. Çmimi ekonomik: Pishina juaj si e re me një kosto të arsyeshme.
 3. Rezultat i garantuarGarancia me shkrim 15-vjecare per hidroizolimin.
 4. Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë: Nuk ka nevojë të rilyeni ose zëvendësoni pjesët e qeramikës.
 5. Rehati maksimale: Një sipërfaqe e rehatshme për të luajtur orë të tëra në pishinë.
 6. higjienë: Vonon shfaqjen e algave, kërpudhave dhe baktereve.
 7. për çdo pishinë: Çfarëdo madhësie apo forme të jetë.
 8. Shumëllojshmëri e gjerë dizajnesh: I thjeshtë, me model, me perla, me teksturë.
rinovuar pishinën

Reforma pishina: Riparim, rinovim dhe hidroizolim i pishinave

instalimi i astarit të pishinës

CSi punojmë për të reformuar pishinën

Instalim pa punë të rënda, mirëmbajtje të lehtë dhe qëndrueshmëri të madhe.

Fletë PVC e përforcuar për riparimin e pishinave me rrjedhje, çarje dhe shkëputje.

CSi punojmë për të reformuar pishinën me astar të armatosur

cilësia e astarit të pishinës elbe
Riparimi i pishinave me astar te armuar me saldim termik me 15 vjet garanci dhe kualitet gjerman

Metodat për instalimin e astarit me dizajne moderne të pishinës

 1. Ne duhet të kontrollojmë rezistencën strukturore nga pishina. Xhami duhet të garantojë që mund të përmbajë tonelata ujë në pishinë pa u thyer.
 2. Ne duhet të kontrollojmë ngushtësinë të qarkut hidraulik. Një test presioni kryhet në çdo tub për të parë nëse rrjedh. Rishikohen aksesorët e brendshëm të enës, si skimmers, dritat, hundët, etj. për të parë nëse nyjet dhe elementët janë në gjendje të mirë.
 3. Është instaluar një fletë PVC e përforcuar në të gjithë sipërfaqen e pishinës (dysheme dhe mure) për të garantuar hidroizolimin e pishinave për 15 vjet.

Klientë të Kënaqur në projektet e rinovimit të pishinave

Puna jonë e rinovimit të pishinës

Para dhe pas nderrimit te pishines se vjeter reformuese me lamine te armuar

Reformë gjithëpërfshirëse e pishinës me astar të armatosur

hidroizolim pishinash

Përpara reformës së linjës së pishinës

astar pishinë gre 610x375x120

Pas Reformës Pool Liner

izolues i rrjedhjes së pishinës leroy merlin

Përpara reformës së linjës së pishinës

Astar i lirë i pishinës

Pas Reformës Pool Liner

astar pishinash leroy merlin

Përpara reformës së linjës së pishinës

qmimi m2 laminat i armuar per pishina

Pas Reformës Pool Liner

Astar për pishina Opinionet e klientëve tanë

Rinovoni opinionet e pishinës

galeri e modeleve moderne të pishinave
galeri e modeleve moderne të pishinave

Ok Reforma Piscina është një kompani serioze, profesionale, e pastër dhe shumë e shpejtë.

David Gallardo d'Arenys de Mar

Ata janë shumë profesionistë, kisha menduar të groposja pishinën time sepse nuk gjeta zgjidhje. Ok Reforma Piscina e ka lene teresisht te rinovuar dhe pa humbje.

Jose Ramirez de Vallirana

Unë kam qenë shumë i kënaqur me rinovimin e pishinës, ata kanë vendosur një laminat të përforcuar në pishinën time të bardhë.

Maria Pilar Ferrer nga Vallorguina

Ata janë një ekip i shkëlqyer, çmimi i veshjeve të pishinës është shumë i mirë për cilësinë e lartë që ofrojnë.

Pere Dalmau nga Girona

Çmimi i reformës së pishinës

pishina dhe rinovime

Mendoni për pishinat dhe reformat?

Na kontaktoni dhe na tregoni për rastin tuaj. Ne do t'i zgjidhim dyshimet tuaja me besim të plotë.

Mund të na besoni Ekspertë në rinovimin e pishinave private dhe publike me astar pishinash të armatosura.

Dhe, përveç kësaj, ne jemi të miratuar nga Eksperiencë mbi 22 vjet në reformimin e pishinave dhe instalimin e pishinave të përforcuara me laminat CILESI. gjithashtu, Për ne, kur rinovojmë pishinat, faktori i afërsisë është shumë i rëndësishëm.

Merrni një çmim të drejtë për rinovimin e pishinës me cilësi të garantuar.

çmimi i rinovimit të pishinës

Vizitë dhe oferta e personalizuar falas pa angazhim
Kontaktoni me neOferta e personalizuar falas

Vizitë dhe oferta e personalizuar falas pa angazhim

Gjithashtu ...

Blog për mirëmbajtjen e pishinës

blog për pishina
 • Së fundi, nëse vizitoni seksionin tonë Blog për mirëmbajtjen e pishinës Ju mund të merrni këshilla që mund ta bëjnë jetën tuaj të përditshme më të lehtë dhe të pastrojnë të gjitha llojet e dyshimeve që mund të lindin.

Blog për mirëmbajtjen e pishinës: Regjistrimet e fundit

pishinë argëtuese dhe të sigurt

– Harta e faqes Ok Reforma Piscina-